PORTFOLIO

PORTFOLIOPeter Novak
Peter Novak Theme

KLIENT:

Peter Novak jest międzynarodowym konsultantem sprzedaży, mówcą motywacyjnym oraz multi-przedsiębiorcą. Doradza kadrze zarządzającej, zasiada w radach i zarządach. Jest Amerykaninem polskiego pochodzenia, swoją działalność prowadzi głównie w Stanach Zjednoczonych i Polsce.

POTRZEBA:

Wyzwaniem, które otrzymaliśmy było stworzenie identyfikacji wizualnej Petera Novaka, która nawiązywałaby do amerykańsko – polskich korzeni Petera. Dodatkowo mieliśmy stworzyć stronę internetową, która profesjonalnie budowałaby markę osobistą Petera, prezentowała jego usługi, kompetencje, osiągnięcia i zawierała strefę wiedzy, w której Peter mógłby dzielić się swoim insightem.

ROZWIĄZANIE:

Zaprojektowaliśmy logo, które jest sprytnie oddaje wielokulturowe pochodzenie Petera poprzez grę kolorów flag polskiej i amerykańskiej, ujętą w okręgu. Przygotowaliśmy personalną stronę internetową w oparciu o platformę WordPress w dwóch wersjach językowych. Stworzyliśmy nowoczesny design bazujący na kontrastowych połączeniach bieli, czerwieni i czerni. Minimalizm i elegancja naszego designu tworzą profesjonalny wizerunek konsultanta. Strona zawiera bibliotekę artykułów i filmów na blogu, którymi dzieli się Peter ze swoimi odbiorcami. Dla Petera przygotowaliśmy także jego kanał na YouTube, przygotowaliśmy krótkie filmy z jego udziałem razem z animacją intro i outo.

STRONA WWW

EKRANY MOBILNE