PORTFOLIO

PORTFOLIOIntegrity Solutions

Integrity Solution website on a computer display

KLIENT:

Integrity Solutions to firma szkoleniowa specjalizująca się w szkoleniu zespołów i menedżerów sprzedaży. Firma opracowała własną metodologię sprzedaży w zgodzie z wartościami. Jej licencjonowani trenerzy szkolą firmy na całym świecie.

POTRZEBA:

Firma zgłosiła się do nas jako stosunkowo nowa firma szkoleniowa na rynku polskim. Naszym zadaniem było zwiększenie świadomości marki wśród odbiorców oraz wzrost sprzedaży oferowanych przez firmę szkoleń.

ROZWIĄZANIE:

W pierwszym etapie współpracy z Integrity Solutions stworzyliśmy strategię komunikacji, która określiła między innymi cele, pozycjonowanie marki, kluczowe komunikaty sprzedażowe i odbiorców marki. Ta komunikacja znalazła swoje odzwierciedlenie we wszystkich kanałach komunikacji, zarówno na stronie internetowej, jak i w social media i reklamach ppc.
Wdrożyliśmy moduł zakupowy na stronie internetowej, dzięki któremu firma zaczęła sprzedawać swoje usługi online.
Prowadziliśmy social media klienta (Linkedin), budując społeczność wokół firmy poprzez publikacje interesujących treści w atrakcyjnej oprawie graficznej. Uruchomiliśmy szereg działań content marketingowych, które przyciągały i angażowały zainteresowanych odbiorców. Były to artykuły edukacyjne, e-book, infografiki oraz case study. Wdrożyliśmy działania lead generation, takie jak wydarzenia online czy gated content (e-book). Dzięki nim pozyskaliśmy dane kontaktowe potencjalnych klientów, które następnie wykorzystywaliśmy w aktywnościach email marketingowych. Prowadziliśmy także działania reklamowe w Google oraz na Linkedin.

MATERIAŁY GRAFICZNE